Apie mus

UAB NIROMA - savo veiklą vysto nuo 1995 metų.
Įmonė susikūrė apjungus individualiai dirbančių meistrų pajėgas, todėl įmonės veikla pagrįsta ilgamete kvalifikuotų meistrų patirtimi.

Įmonė specializuojasi nestandartinių židinių ir krosnių statyboje ir savo klientams siūlo pilną paslaugų kompleksą, nuo idėjos, projektavimo iki originalaus židinio ar daugiafunkcinės krosnies statybos - montavimo darbų su pilna apdaila.
Savo klientams NIROMA gali pasiūlyti tiek tradicines - plytų mūro, tiek naudojant įvairių žinomų gamintojų ugniakurų (kapsulių) konstrukcijas.
Įgyvendinant individualius projektus ir norėdama išplėsti idėjų įgyvendinimo technines galimybes, įmonė gamina originalios konstrukcijos atidaromas ir pakeliamas, įstiklintas ugniai atsparia stiklo keramika, židinių dureles.

Įmonės specialistai per eilę veiklos metų yra sukaupę solidžią patirtį savo profesinėje veikloje, nuolat tobulina techninius sprendimus, diegia pažangias naujoves, todėl savo klientams gali pasiūlyti aukščiausios kokybės produkciją ir paslaugas, bei kvalifikuotą pagalbą įgyvendinant originalias savo klientų idėjas.

Pagrindinė įmonės veikla:
nestandartinių židinių ir krosnių statyba,
židinių restauravimas,
Akmens apdirbimas ir montavimas.
įstiklintų durelių židiniams gamyba,
prekyba ugniai atspariu stiklu (skaidrioji stiklo keramika).